Blerim Destani është një ndër emrat më të njohur të showbizit shqiptar dhe një ndër meshkujt më të preferuar nga femrat, i cili numëron mijëra ndjekës në profilin e tij në Instagram.

Aktori shqiptar gjithnjë është përfolur për elegancën dhe paraqitjen e tij dhe jemi të sigurt që nuk i tregon aspak vitet që ka mbi supe.

Në ditën e tij të lindjes, Blerimi është ndjerë nostalgjik dhe ka publikuar një foto të tijën nga fëmijëria ku ka shkruar:

“I numëroj vitet nga dashuria e familjes, shoqërisë, momenteve e buzëqeshjeve, faleminderit për urimet e ditëlindjes, gjithë të mirat për ju”.

ImageImage


Flash Lajme

Më të lexuarat