Prej disa kohësh këngëtarja e njohur nga ishujt Barbados, Rihanna është në një lidhje me biznesmenin Hassan Jameel.

Daljet e tyre publike nuk kanë qenë të shpeshta dhe paparacët shpesh i kanë fotografuar pa dijeninë e tyre.

Edhe këtë ata janë munduar t’u largohen paparacëve, ndërkohë që kanë darkuar së bashku në Malibu.

Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë e veshur me një fustan të zi, ku i dukeshin këmbët e tonifikuara. Rihanna dhe Hassan janë në një marrëdhënie që prej vitit 2017.

Image

Image


Flash Lajme

Më të lexuarat