Dafina Zeqiri e ka nisur muajin maj me ndryshime. Ajo njihet për vendimet e pamenduara gjatë, në lidhje me stilin e flokëve.

Tani ajo vjen ndryshe, me flokët të shkurtra.

Këngëtarja duket edhe më e bukur, pasi stili i ri i shkon shumë.

Fotot, Dafina nuk ka nguruar t’i ndajë me të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj në Instagram, ku ka marrë pafund komente pozitive./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@dafina.zeqiri) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All