Gjatë kohës kur Jonida Maliqi ndodhej në Tel Aviv, në festivalin e Eurovizion, në median rozë flitej dhe vazhdon të flitet për lidhjen e saj me aktorin e humorit të Al Pazar, Romeo Veshajn.

“Iconstyle.al” kontaktoi personalisht me këngëtaren Jonida Maliqi, e cila nuk pranoi të fliste për lajmin, duke thënë se nuk dëshiron që jeta e saj private të bëhet publike.

“Jeta ime personale, dua të mbetet e tillë”, u shpreh Jonida duke mos konfirmuar asgjë.

Kujtojmë që aludimet për një lidhje mes të dyve kanë nisur që vitin e shkuar, ku ata postonin foto vetëm, por në vende të njëjta. Madje Romeo ka postuar një foto me një vajzë brune, dhe të gjithë shkruanin se vajza në foto ishte Jonida Maliqi. /E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat