Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali pak javë më parë. Megjithëse Almeda na ka dhuruar disa çaste me të birin, ne ende nuk e kishim parë fytyrën e ëmbël të Efehanit, deri sot.

Tolgahan ka ndarë me ndjekësit në Instagram një çast të ëmbël me të birin. Efehani fle në gjoksin e babi Tolgahanit dhe ky moment ishte i mrekullueshëm.

“Momenti kur fjalët mbarojnë!”, shkruan Tolgahan në Instagram.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat