Colors: Green Color

Tenisti australian Nick Kyrgios ka vendosur që të jetë pranë familjeve që gjenden në vështirësi ekonomike dhe rrezikojnë që të mos blejnë dot ushqime apo shërbime për të jetuar.

“Nëse dikush nuk punon apo nuk ka para dhe ka mbetur pa ushqime, të më shkruajë dhe të mos flejë me barkun bosh! Mos kini frikë ose turp, më dërgoni një mesazh në privat.

Barcelona dëshiron të nënshkruajë me një sulmues dhe ata e kanë bërë Lautaro Martinez të Interit objektiv kryesor.

Katalanasit kanë qenë në kërkim të një sulmuesi të ri për një kohë të gjatë, me Luis Suarez që është bërë 33 vjeç në janar dhe klubi është mirë i vetëdijshëm se ai duhet të zëvendësohet së shpejti.

Flash Lajme

Më të lexuarat