Colors: Green Color

Erblira Bici është një nga volejbollistet më të mira shqiptare. Sezonin e kaluar 24-vjeçarja nga Gramshi arriti të fitonte Champions Leaguen në volejboll për femra, por edhe Kupën e Italisë me skuadrën e Novarës ndërkohë që këtë sezon Bici luan me një tjetër skuadër italiane Futura Volley Busto Arsizio që aktualisht pozicionohet në vendin e dytë.

LOV “Tokio 2020” zhvillohen nga 23 Korriku deri me 8 Gusht të vitit të ardhshëm
Pas vendimit të javës së kauar për shtyerje të Lojërave Olimpike Verore për vitin 2021, Komiteti Olimpik Ndërkombëtarë ka përcaktuar edhe datën e saktë të fillimit dhe përfundimit të Olimpiaës së Tokios.

Flash Lajme

Më të lexuarat