Colors: Green Color

Presidenti i FIGC, Gabriele Gravina e ka përshëndetur Juventusin si “një shembull për të gjithë sistemin” pasi stafi i tyre pranoi ulje pagash.Lojtarët e skuadrës së parë të Juve dhe trajneri Maurizio Sarri nuk do të marrë pagë deri në qershor, si pjesë e masës për të ndihmuar klubin të mbetet financiarisht i qëndrueshëm për kohëzgjatjen e pandemisë koronavirus.

Flash Lajme

Më të lexuarat