Colors: Green Color

Juventus ka shënuar dështimin e radhës në Champions, si të ishte një mallkim për të, qyshse bleu Ronaldon pikërisht për këtë qëllim: fitimin e një Kupe Kampionësh, gjë që nuk ndodh prej sezonesh me Zonjën e Vjetër, edhe pse në Seria A vijon të jetë lider prej më pak se një dekade, duke fituar madje 9 tituj rresht.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina, janë mjaft aktivë në rrjetet sociale. Ata ndajnë shpesh foto me njëri-tjetrin dhe fëmijët nga përditshmëria e tyre, apo edhe kur shkojnë me pushime.

Ditën e djeshme, para se t’i bashkohej skuadrës për ndeshjet e Ligës së Kampionëve, Ronaldo ka ndarë një foto me fëmijët e tij me përshkrimin “Ndihem i dashuruar”.

Flash Lajme

Më të lexuarat