Colors: Green Color

Liga e futbollit anglez siç duket do të rifillojë përsëri aty ku ka mbetur.Sipas FootballLondon është duke u planifikuar rifillimi i sezonit mirëpo me kushtin që ndeshjet të luhen pa tifozë, transmeton IndeksOnline.Gjatë ditës së sotme qeveria dhe organet tjera përfaqësuese kanë mbajtur një konferencë ku sipas raportimeve është diskutuar rifillimi i ligës angleze.Mirëpo po ashtu në këtë konferencë është thënë që liga do të fillojë vetëm nëse gjërat nuk përkeqësohen në Angli, si pasojë e koronavirusit.

Flash Lajme

Më të lexuarat