Colors: Green Color

Gjatë ditës së sotme, Lazio dhe Chievo janë ulur në tavolinë për të biseduar mbi disa futbollistë, mes tyre Soan Kiyine, të cilit i skadon kontrata me verdheblutë dhe pritet të vishet me fanellën bardhekaltër, për t’u huazuar më pas te Salernitana.

Antoine Griezmann është prezantuar para tifozëve në ‘Camp Nou’, duke bërë të ditur se do ta vesh fanellën me numrin 17.
Ylli francez më në fund finalizoi kalimin e tij te Barcelona pas javëve me negociata, duke nënshkruar kontratë pesë-vjeçare me klubin katalan.28-vjeçari është prezantuar para tifozëve, ndërsa më pas mbajti një konferencë për shtyp për herë të parë si lojtar i Barcës, transmeton lajmi.net.

Flash Lajme

Më të lexuarat