Colors: Green Color

Verë e nxehtë për Barcelonën në merkato. Pas zyrtarizimit të Antoine Griezmann dhe Frenkie de Jong, klubi blaugrana beson se mund të rrëmbejë edhe Neymar. Zhvillime të rëndësishme për yllin brazilian vijnë nga Franca, teksa sipas “Sport”, nesër lojtari do të arrijë në Paris me avionin e tij privat dhe të hënën do të kthehet në urdhrat e Tuchel.

Flash Lajme

Më të lexuarat