Colors: Green Color

Cristiano Ronaldo konfirmon edhe njëherë tjetër pasionin e tij të shfrenuar pasionin për makinat e shtrenjta duke i shtuar garazhit të tij një mjet ëndrrash. CR7 ka prenotuar një Bugatti 110 duke thyer çdo rekord për sa i përket vlerës së blerjes së një makine pasi ky mjet luksoz kushton plot 9 milionë euro dhe është një nga prodhimet e fundit dhe më të shtrenjta të firmës franceze tashmë pjesë e gjermanëve të Volkswagen Group.

“Sot shpejtësia është e jashtëzakonshme në krahasim me të kaluarën. Mendoj se i vetmi që mund të luante sot nga koha ime është Ronaldo Fenomeni. Asnjë tjetër, shumë të ngadaltë në krahasim me ata që janë sot” ka deklaruar kohët e fundit Marco Materazzi e tashmë edhe një tjetër mbrojtës i madh italian, Alessandro Costacurta, duket se është dakord me të.

Barcelona do të ul pagat e lojtarëve të saj për shkak të shpërthimit të koronavirusit, transmeton Anadolu.

Klubi spanjoll të enjten vonë njoftoi se Bordi ekzekutiv ka vendosur të pezullojë përkohësisht kontratat e lojtarëve, gjë që çon në një “ulje proporcionale të shpërblimit të parashikuar në kontratat përkatëse”.

Flash Lajme

Më të lexuarat