Sipas Calciomercato, trajneri Marco Giampaolo është vënë në radarin e skuadrës AC Milan.

Ai mund ta zëvendësojë trajnerin aktual të Milan-it, Gennaro Gattuson, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Më parë është raportuar se Simone Inzaghi do të bëhet trajner i kësaj skuadre, por atij iu vazhdua kontrata në Lazio dhe tani Marco Giampaolo mbetet favorit i italianëve.

Flash Lajme

Më të lexuarat