Një rast i paprecedentë është regjistruar në ligën e dytë kroatë, në fundin e ndeshjes mes Solinit dhe Sesveten.

Gjyqtaret kroate

, Ivana Martinçiç që të kryejnë marrëdhënie seksuale.

martinčić-šimunac-800x445

“Eja, të bëj seks me ty”, mësohet t’i ketë thënë 29-vjeçari gjyqtares, teksa po i drejtoheshin dhomave të zhveshjes. Kjo gjë është shënuar nga Ivana në protokollin zyrtar, teksa pritet që ndaj sulmuesit të merret një dënim shembullor.

Ivana Martincic.

Ivana Martinçiç është një nga gjyqtaret femra më të njohura në Kroaci teksa në të kaluarën ka  vendosur drejtësi në Bortërorin e Femrave si dhe në Ligën e Kampionëve, po për femra.

Flash Lajme

Më të lexuarat