Federata Shqiptare e Futbollit ka caktuar orën dhe ditën e javës së katërt në Kategorinë Superiore.

Ndeshjet e kombëtares i kanë lejuar 10 skuadrave të elitës së futbollit shqiptarë që të bëjnë të paktën 13 ditë pushime, për tu rikthyer në fushë më 14 dhe 15 shtator.

Interesant është fakti se të 5 takimet do të luhen në orën 16:00, teksa kalendari do të jetë si më poshtë.

Të shtunën, 14 shtator

Tirana-Skënderbeu | 16:00

Teuta-Vllaznia | 16:00

Luftëtari-Flamurtari | 16:00

Të dielën, 15 shtator

Laçi-Partizani | 16:00

Bylis-Kukësi | 16:00

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All