Kombëtarja Kuq e Zi, do të zbresë sot në fushë në orën 20:45 për të luajtur ndeshjen përballe Islandës, që është vendimtare për Eurpianin.

Ndeshja do të luget në Elbasan Arena, ndërsa tanimë kanë nisur përgatitjet për këtë super sfidë, që kombëtarja nuk duhet të pësojë disfatë.

Kombëtarja e Shqipërisë synon të fitojë kundrejt Islandës, ndërsa trajneri Edoardo Reja dhe shkodrani Elseid Hysaj kanë premtuar se sfida e sotme do të jetë ndryshe nga ajo e Francës, në të cilën kombëtarja u thye me shifrat 4-1./ Dardania.com

Foto 1 nga 11

Flash Lajme

Më të lexuarat