Futbollisti i njohur francez, Paul Pogba i është bashkuar njerëzve të famshëm që janë sensibilizuar dhe kanë shprehur ngushëllimet për viktimat e shkaktuara nga tërmeti në Shqipëri.

Kampioni i Botës ka postuar në faqen e tij zyrtare në Twitter hashtagun bashkë me foton e flamurit shqiptar ku shkruhet “Lutu për Shqipërinë”.

Pray for the World ? #PrayForAlbaniapic.twitter.com/aJTZgHR7da

— Paul Pogba (@paulpogba) November 27, 2019

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All