Sot është mbyllur faza e grupeve e Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Atletico Madridi dhe Atalanta janë dy skuadrat e fundit që e kanë siguruar kalimin në të tetën e finales së këtij kompeticioni.

Fituesit e grupeve: Barcelona, Bayern Munich, Juventus, Leipzig, Liverpool, Manchester City, Paris St-Germain, Valencia. Vendet e dyta: Atalanta, Atletico Madrid, Borussia Dortmund, Chelsea, Lyon, Napoli, Real Madrid, Tottenham Hotspur. Ndërkohë, shorti për fazën nokaut të kompeticionit më prestigjioz evropian për klube do të mbahet të hënën prej orës 12:00.

Flash Lajme

Më të lexuarat