Ndeshja ndërmjet Flamurtari dhe Teutës është ndërprerë momentalisht për shkak të gjendje së rënduar të terrenit nga reshjet e shumta që kanë përfshirë vendin tonë në orët e fundit.

Ndeshja u ndërpre në minutën e 10-të, ndërkohë që të dyja skuadrat janë në ambientet e stadiumit.

Me shumë mundësi takimi do të shtyhet për një ditë tjetër duke parë kushtet e motit. /Koha Jone/

Flash Lajme

Më të lexuarat