Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo në një skuadër?

Ky është padyshim një nga kopjet që shumica e tifozëve në të gjithë botën e përdorin në video-lojëra, por shumë shpejt mund ta shohim edhe në ekranin e televizionit.

Ylli argjentinas prej vitesh lufton për portugezin për të fituar kurorën e lojtarit më të mirë në botë çdo sezon, por mund të ndodhë që të zbresin në fushë me të njëjtën ekip.

Juventus duket se është gati të bëjë çmendurinë më të madhe në historinë e futbollit botëror, teksa mund të nxitet nga fakti që “Pleshti” mund të prishë kontratën në verë me Barcelonën për ta marrë falas. Sigurisht që sakrifica ekonomike do të ishte shumë e madhe, por formacioni i bardhezinjve do të ishte vërtet i frikshëm. /R.Lika-Koha Jone/

Tags:FormacioniJuventusMessiRonaldo

Flash Lajme

Më të lexuarat