Paulo Dybala përfundon sërish në stol. Maurizio Sarri ka vendosur që t’i besojë bestytnisë së tij për ta lënë në stol argjentinasin dhe për ta aktivizuar nga minuta e parë. Nga minuta e parë në sulmin e skuadrës torineze do të luajë Higuain, së bashku me Ronaldon dhe Douglas Costën.

Rabiot ka fituar balotazhin me Matuidi, ndërkohë që Pjanic dh Bentancur do të jenë në fushë si gjithmonë. Në krahun tjetër Kumbulla dhe Rrahmani si gjithmonë do të luajnë nga fillimi së bashku me Gunter, duke formuar një trinom shumë interesant në mbrojtje.

Flash Lajme

Më të lexuarat