Shumë ekipe janë të interesuar për tarnsferimin e Kylian Mbappe. Përvec Real Madridit dhe Liverpoolit për yllin e PSG-së është i interesuar edhe gjiganti anglez, Manchester United.

Sipas raportimeve United po përgadit ofertën prej afro 100 milionë euro për ta transferuar Mbappen.

‘El Desmarque’ ka shkruar që klubi francez ka në tryezë një numër ofertash për futbollistin e tyre.

Mirëpo sipas burimeve të tyre është thënë që Mbappe aktualisht nuk është duke e shqyrtuar as një prej tyre.

Flash Lajme

Më të lexuarat