Milot Rashica pritet që të ndryshojë skuadër këtë verë.

Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, Napoli e ka ndjekur kosovarin që në 2016.

Drejtori i skuadrës gjermane, Frank Baumann ka zbuluar se ata ende nuk kanë pranuar ndonjë ofertë zyrtare nga Napoli për Rashicën.

Vlera e Rashicës aktualisht në tregun e transferimeve është 38 milionë euro dhe Werderi nuk dëshiron të heq dorë nga ajo shumë.

Flash Lajme

Më të lexuarat