Trajneri i Romës Paulo Fonseca ka dhënë përshtypjet e para për Marash Kumbullën, që është blerja e fundit e Romës, ndërkohë që ështe shprehur se ai nuk do të jetë në fushë nga minuta e parë nesër në mbrëmje.

“Ai mbërriti dje dhe u stërvit dy herë me ne. Do të jetë në një grup, por unë nuk mendoj se është plotësisht i gatshëm. Duhet të kuptojë se si do të luajmë ishte një mënyrë ndryshe nga sa ishte mësuar te Verona. Jam i kënaqur, gjithsesi! Kumbulla më duket si një djalë inteligjent dhe ai tashmë i ka kuptuar pothuajse të gjitha”, deklaroi Fonseca.

Tags:FonsecaRomatrajneri

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All