Ngjan me një duel në Oktagon, por është thjeshtë një ndeshje hokej.

Julien Desrosiers dhe Holden Anderson kanë qënë protagonist negativ në një incident të ndodhur mbrëmjen e djeshme në kategorinë më të lartë të NHL.

Ka qënë pikërisht Anderson që ka sulmuar fizikisht kundërshtarin, me episodin që ka degjeneruar në sherr masiv. Lëvizjet e Anderson mund të kujtojnë aftësitë e Conor McGregor, por kjo ngjarje i ka kushtuar shtrenjtë atij, që është pezulluar nga skuadra e tij përjetësisht.

This player has been suspended by his own team for this garbage.

Video by f/Bordeaux Nico pic.twitter.com/3ORJCfrGd2

— hockeyfights (@hockeyfights) March 7, 2019

Flash Lajme

Më të lexuarat