Kristiano Ronaldo ka shënuar golin e tretë në ndeshjen mes Juventusit dhe Atletikos së Madridit.

Pesë minuta nga fundi Juventusi është pranë gjysmëfinaleve, pasi Kristiano Ronaldo ka shënuar dhe golin e tretë nga pika e bardhë e penalltisë pas një 11 metërshi të fituar nga Bernardeski.

/dardania.com

Flash Lajme

Më të lexuarat