Pas fitores ndaj parmës dhe dy ditëve pushim, Lazio ka nisur përgatitjet në Formello për super ndeshjen me Interin. Pas përjashtimit të papritur nga kombëtarja jonë, Strakosha po vijon përgatitjet me klubin bardhekaltër në mënyrë krejtësisht të qetë.

Ndeshja ndaj Interit më 31 mars do të jetë vendimtare për Lazion, që synon një vend në zonën Champions. Strakosha kërkon të harrojë sa më parë përjashtimin nga kombëtarja  për të treguar vlerat e tij në një ndeshje që mund të vlejë shumë për sezonin e skuadrës së tij. /Koha Jone/

Flash Lajme

Më të lexuarat