Super ndeshja eliminatore mes Holandës dhe Gjermanisë ka nsiur me gol në pjesën e dytë. “Tulipanët” kanë shkurtuar shifrat në 2-1 në minutën e 48-të.

Depay kroson në zonë për mbrojtësin De Ligt, i cili m një lëvizje të bukur e dërgon topin në cepin e portës, duke mos i dhënë asnjë mundësi portierit Neuer.

Ky është goli i parë për 19-vjeçarin në ndeshjen e tij të 15-të me Holandën. /Koha Jone/

Flash Lajme

Më të lexuarat