May 11, 2019; Rosemont, IL, USA; Douglas Lima (red gloves) knocks out Michael Page (blue gloves) during Bellator 221 at Allstate Arena. Mandatory Credit: Jerry Lai-USA TODAY Sports

Douglas Lima dy herë kampioni i peshave të lehta në Bellater, e ka dorëzuar titullin pas vetëm dy goditjeve  vrastare të Michael Venom.

Britaniku përfitoi nga hutim i kampionit Lima dhe i dha dy goditje të forta duke e hedhur në tapet, informond Dardania.com.

Venom e goditi Liman në këmbë duke e rrëzuar pastaj e goditi në kokë duke e fituar ndeshjen me Knock- out./e.k-Dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@bellatormma) on

Flash Lajme

Më të lexuarat